ماجرای رشوه ی ۳۰میلیونی در لیگ یک

تیمی که گفته می شود به لطف پنالتی های مشکوک دونه به دونه بالا آمده ، حالا با دونه به دونه بازیکنان تیم های حریف خود با خطوط مختلف تلفنی تماس گرفته و پیشنهاد مالی می دهد تا گاف بدهند !

از آن جایی که فدراسیون فوتبال کمیته ی ویژه یی برای جلوگیری از قضاوت های مشکوک ، امتیاز فروشی و فساد تشکیل داده و به دقت مربیان تیم های شاغل در لیگ دسته اول را رصد می کند ، بنابراین راه جمع آوری امتیازات غیرطبیعی برای یک تیم خاص به حداقل رسیده است . در این راستا شنیدیم این تیم پر سر و صدا راه های انحرافی دیگری را برای کسب امتیاز انتخاب کرده است .

تیمی که گفته می شود به لطف پنالتی های مشکوک دونه به دونه بالا آمده ، حالا با دونه به دونه بازیکنان تیم های حریف خود با خطوط مختلف تلفنی تماس گرفته و پیشنهاد مالی می دهد تا گاف بدهند !

به طور مثال شنیدیم پیش از مسابقه ی حساس هفته ی گذشته واسطه های باشگاه مورد نظر با سه بازیکن تیم حریف تماس گرفته و پیشنهاد سی میلیون تومانی داده اند که این سه بازیکن ماجرا را به کاپیتان خود اطلاع می دهند .

کاپیتان تیم حریف هم که سال ها در فوتبال ایران بازی کرده ، پیشنهاد می کند ماجرا به گوش سرمربی برسد . مربی مورد نظر هم که به شدت تحت فشار بوده و می داند فدراسیون همه چیز را تحت نظر دارد ، در رختکن از آن سه بازیکن می خواهد بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشته و جواب دندان شکنی به رقیب ناجوانمرد بدهند .

حالا شنیده می شود تیم پرحاشیه ی لیگ دسته اول باز هم دونه به دونه با چند بازیکن حریف مستقیم هفته ی سی و دوم خود تماس گرفته و پیشنهاد سی میلیون تومانی به آنان ارایه داده است ، چون می داند سرمربی رقیب اهل معامله با این تیم نیست ! به همین خاطر نیز دو ، سه بازیکن خود را در آستانه ی بازی با تیم پرحاشیه ی لیگ یک از تیم کنار گذاشت !

"آی اسپورت به نقل از : یازده نیوز"

telegram

0 replies on “ماجرای رشوه ی ۳۰میلیونی در لیگ یک”

 • blank
  Mehranneusha
  26 فروردین 1397 at 3:24 ب.ظ

  منظورتون خونه به خونه ست !؟

 • blank
  فرهاد مجیدی
  28 فروردین 1397 at 4:31 ب.ظ

  ولله دو بار دونه به دونه ذکر شده ، ناخودآگاه آدم به یاد خونه به خونه میفته ، فساد سیستماتیک و فراگیر شده ، روح پهلوانی مرده یا بهتر بگیم کشتنش ، ورزش همه جای دنیا برای جوانمردی و نشاطه ، اینجا جوانمرگی و اندوه ، متاسفم .

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها