سحر و جادوگری بی‌خجالت در لیگ یک

با توجه به این که فوتبال ورزشی است که در آن شانس تا حد زیادی دخیل است ، بسیاری از افراد حاضر در پست های مختلف فوتبال ناخودآگاه به سمت اتفاقاتی مثل توسل به سحر و جادو گرایش پیدا می کنند .

 اما حالا در لیگ دسته اول ایران اتفاق خیلی مهمی رخ داده که نشان دهنده ی ریشه های قوی این مساله در این رقابت است . همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید یکی از افراد کادر یک تیم دسته اولی که روز گذشته به میدان رفت ، پیش از بازی به سمت دروازه آمده و با مایعی که رنگ خاصی هم دارد ، فضای اطراف دروازه را شستشو می دهد که به احتمال زیاد این فرد در حال طلسم کردن دروازه است .

جالب این که با وجود نیت این فرد برای بسته نگه داشتن دروازه ، در بازی روز گذشته توپ از خط دروازه ی تیمش عبور کرد ، اما داور پس از پذیرفتن گل در مشورت با کمک داور دوباره آن را رد کرد ، که لابد متوسلین به سحر و جادو این مساله را ناشی از کارکرد همین مایعی می دانند که برای طلسم دروازه مورد استفاده قرار گرفته است .

1
1

جالب این که جواد نکونام سرمربی تیم خونه به خونه که متوجه ی این موضوع شده ، در این باره چنین گفته است : « همواره در رقابت های لیگ دسته اول صحبت از یکسری مسایل غیرفوتبالی می شود که پرداختن به آن ها اصلاً جالب نبوده و در شان خانواده ی فوتبال نیست . با این حال امروز یکسری اتفاقات رخ داد که مدارک مستند آن را در اختیار داریم و حاضریم آن ها را در اختیار مراجع تصمیم گیری فوتبال کشور قرار دهیم . امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم و این مسایل در شهر سیرجان صحت نداشته باشد ، در غیر این صورت وای به حال فوتبال سیرجان و حتی فوتبال ایران که تیمی در لیگ آن بخواهد با این ابزارها نتیجه گرفته و حریفان را شکست دهد ! »

عجیب این است که روی نیمکت تیم گل گهر ، وینکو بگوویچی حضور دارد که به عنوان یک خارجی قاعدتاً نباید درگیر  مسایلی از این دست باشد .

"ورزش سه"

telegram

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها