تارتار : ما و استقلال پا به پای هم جنگندیم

سرمربی ملوان بندرانزلی گفت : لغزندگی زمین کار را برای هر دو تیم سخت کرد و هر دو تیم پا به پای هم می‌جنگیدند .

مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران که با تساوی یک – یک همراه بود ، گفت :  همان طور که پیش‌بینی کرده بودیم بازی سنگینی برای هر دو تیم بود . استقلال تیم خوش فیزیک و جنگنده‌یی است . لغزندگی زمین کار را برای هر دو تیم سخت کرد . هر دو تیم پا به پای هم می‌جنگیدند .

وی ادامه داد : هم ما چند موقعیت داشتیم و هم استقلال که یکی دو موقعیت خوب به دست آورد که دروازه‌بان ما خوب کارکرد . استقلال سال خوبی را طی می‌کند و تنها یک شکست دارد و روند خوبی را سپری کرده است .

تارتار تصریح کرد : در نیمه ی دوم ، شرایط‌مان با تغییرات بهترشد ولی استقلال پا پس نمی‌کشید . نتیجه ی مساوی می‌توانست عادلانه باشد . به داشتن این بازیکنان افتخارمی‌کنم چون برابر مدعیان پا پس نمی‌کشند . این تیم‌ها از نظر بودجه قابل قیاس با ملوان نیستند . استقلال دو بازیکن خارجی گرفته که یکی مثل سیلوا از عقب سازنده بود و دیگری گل زد که بازیکن با کیفیتی بود . ما هم بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و باید برای بالای جدول بجنگیم . تیمی هستیم که می‌توانیم با تیم‌های بالای جدول بجنگیم . یکبار دیگر از هواداران تشکر می‌کنم و با داشتن آن ها از هیچ تیمی نمی‌ترسیم . خیلی دوست داشتم امشب جشن بگیرند و با پیروزی ورزشگاه را ترک کنند .

سرمربی ملوان انزلی در خصوص این که برخی‌ اعتقاد دارند تیمش برابر استقلال و پرسپولیس با احتیاط بازی می‌کند ، گفت : بحث احتیاط نیست ، بحث کیفیت حریفان است . برخی مواقع طوری بازی می‌کنند که ما را به عقب می‌برند . این دو تیم بازیکنان ملی‌پوش و خارجی دارند و برای قهرمانی بسته شده‌اند و درست نیست ما و آن ها در یک کفه ی ترازو قراربگیریم . این غیرت بازیکنان ملوان است . شاید بازیکنان ملوان سال آینده در بهترین کیفیت باشند و حتی ترانسفرشوند . به هر حال باید تفاوتی بین ما و آن ها باشد . ما زمین تمرین نداریم . پا به پای این دو تیم جنگیدیم . وقتی یک گل جلو می‌افتید یعنی توانایی برنده شدن دارید . مجید عیدی روی گل استقلال لیزخورد و یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم . لیز خوردن بازیکن ما به خاطر زمین بود .

تارتار درباره ی این که ملوان همیشه مهاجم کلاسیک در نوک خط حمله‌اش داشته ولی به نظر می‌رسد امروز چنین بازیکنی در این تیم نیست ، گفت : برای داشتن بازیکن کلاسیک باید هزینه شود . مگر پرسپولیس و استقلال مهاجم کلاسیک دارند ؟ همه در سپاهان جمع شده‌اند که پول داشتند و این بازیکنان را گرفته‌اند . در ایران مهاجم کلاسیک نداریم و باید از خارج بیاورید . مهاجم خارجی استقلال (بلانکو) خیلی کلاسیک و خوب بازی می‌کرد ولی محمدرضا سلیمانی ما کم تر از او نبود و گل زد . رضا جعفری و سیلمانی جزو بهترین مهاجمان ایران هستند ولی باید بیشتر تلاش کنیم تا کیفیت بازیکنان بالاتربرود .

وی در واکنش به درگیری روز گذشته شجاع خلیل‌زاده با خبرنگاران در دیدار روز گذشته ی پرسپولیس و تراکتور تبریز اظهارداشت : در جریان این اتفاق نیستم ولی اهالی رسانه عزیزان ما بوده و روی سر ما جای دارند . آن ها جزیی از این فوتبال هستند و باید همراه‌مان باشند .

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها