خداحافظی مثلث عاشقانه در انزلی

سرمربی ملوان با اشاره به بی‌توجهی مسوولان استانی و شهر انزلی در پستی احساسی از تصمیم قطعی خود برای پایان همکاری با این تیم خبرداد .

یک مثلث عاشقانه که با تمام وجود عشق به ملوان در آن ها خلاصه شده بود ، به حسرت انزلی‌چی‌ها پایان داد و آن ها باردیگر به لیگ برتر صعودکردند . اما اکنون اتفاقاتی در حال دنبال شدن است که مثلث مازیار زارع ، پژمان نوری و پوررشید به خط پایان رسیده‌اند و از تلاش نافرجامی خبرمی‌دهند که بی‌نتیجه مانده است . آن ها طی سه فصل اخیر تمام بار مالی و مشکلات تیم را به دوش کشیدند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که هیچ تلاشی از سوی مدیران برای بزرگ ترین دلخوشی انزلی‌چی‌ها وجودندارد .

مازیار زارع که پیش از این نیز از قطع همکاری خود با این تیم در پایان فصل خبر داده بود ، اکنون در متنی احساسی به این موضوع اشاره کرده است : 
“همه‌چیز از سه سال پیش شروع شد ؛ یک چالش جدید در تیم رویاهایم :
امروز که این متن را برای عاشقان قوی سپید می‌نویسم با تمام وجودم می‌خواهم از هواداران ملوان تشکر کنم ، برای همراهی و همدلی‌شان ، برای فرصتی که به مازیار زارع جوان و کم‌تجربه‌ی در سال اول دادند ، برای حمایت کم‌نظیر و جشن با شکوه قهرمانی‌مان در سال دوم و عشق و صبوری‌شان که پشتیبان اصلی ما در سال سوم سختِ کارم به عنوان سرمربی بود . 
ماندگاری در ماراتن لیگ برتر برای همه‌مان بسیار پرچالش‌تر و طاقت‌فرساتر از جنگ صعود شد . چالش بزرگی که در چهار فصل اخیر از جمله فصل جاری گریبان سه تیم تازه صعود کرده را گرفت و در نهایت سقوط‌شان را رقم زد .
قطعاً برای من و ملوان ماندگاری در لیگ برتر افتخار نخواهدبود ، اما این مهم را در سالی انجام دادیم که پیش فصل نامطلوبی را پشت سر گذاشتیم که اگر در پایان این پیش فصل مهندس پوررشید ناجی ملوان نمی‌شد و دلسوزانه و خالصانه بدون هیچ مسوولیت رسمی به کمک‌مان نمی‌آمد اتفاقی برای ملوان می‌افتاد که پیش از سه سال اخیر ، هر سال در حال تکرار بود . قطعاً همه‌ی ما به خاطر ملوان بسیار به اشکان پوررشید بدهکاریم برای همه ی خدماتی که به عشق مشترک شهرمان کرده .

نمی‌خواهم بدون اشاره به برخی روزهای بسیار سختی که در این فصل داشتیم حرف‌هایم را تمام کنم . عواطف و احساسات هواداران ملوان را در آن لحظات با تمام وجود درک می‌کنم ، چون خودم یک هوادار بزرگ ملوانم و می‌دانم تا چه حد مردمم می‌توانند از نتیجه‌ی یک بازی اندوهگین شوند و بابت هرکدام از این نتایج که مسوولیتش تمام و کمال با من بوده ، عذرخواهم .

مدت‌ها پیش تصمیمم را به هزاران دلیل گرفتم و اعلامش کردم ، اما حالا که با واقعیتِ آن روبه‌رو شدم متوجه ی سنگینی بغضم می‌شوم که چه گونه باید از خانواده‌ام جدا شوم . خانواده‌یی که به جرات از کودکی بیشتر زمان زندگی‌ام را در کنارش بودم و برایش جنگیدم و هرچه دارم و ندارم از آن است‌ . می‌خواهم برای اعتمادی که از روز اول از سوی عزیزان به بنده شد و فرصتی که در اختیارم قرارگرفت ، ابتدا از همه‌ی هواداران وفادارمان‌ و سپس پژمان نوری و اشکان پوررشید و تمامی بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه بزرگ ملوان تشکرکنم .

ملوانِ بزرگ بندرانزلی ، اصالت و هویت فوتبال کشور عزیزم ایران است و نیاز به حمایت «جدی» و «عملی» دارد .

و ‌در پایان ؛ این تمام کاری نبود که آرزویش را داشتم و می‌توانستم برای ملوان انجام دهم و ایمان دارم روزی با ملوان جشنی بسیار باشکوه‌تر از خرداد ۱۴۰۱ خواهیم گرفت .

با بهترین و زیباترین آرزوها برای ملوان و عاشقانش

نوشته‌های تازه

شهریور 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809  

بایگانی‌ها