زوج‌ وفادار با هم رفتنی شدند

دو اسطوره ی باشگاه ملوان امیدوار بودند به واسطه ی مسوولیت اجتماعی مسوولان شهری و همچنین علاقه ی بی‌حد و حصر هواداران به این تیم ، حمایت ویژه‌یی را در بازگشت به لیگ برتر متوجه ی سپیدپوشان ببینید .

مازیار زارع و پژمان نوری در یک کار تیمی فوق‌العاده به حسرت چندساله ی هواداران ملوان برای حضور در لیگ برتر پایان دادند و لیگ بیست و دوم با حضور قوی سپید انزلی حال و هوای جالبی پیداکرد .

دو اسطوره ی ملوانی‌ها که طی دو فصلی که این تیم را دراختیارگرفته‌اند با حضور در پست مدیرعامل و سرمربی ، اتفاقات مهمی را رقم زدند ، اکنون با توجه به عدم برآورده شدن انتظارات شان در همراهی مسوولان ، تصمیم به پایان همکاری گرفتند . این در حالی است که از میانه‌های فصل انتقادات آن ها بارها با سیبل قراردادن مسوولان با بی‌اعتنایی عجیبی از سوی مدیران استانی و شهری مواجه شده است . پژمان نوری و مازیار زارع طی این مدت به واسطه ی رفاقتی که با یکی از حامیان اصلی باشگاه داشته‌اند ، بار مشکلات اقتصادی و هزینه‌ها را با همراهی رشیدپور به نتیجه رسانده بودند . حل مشکلات مالی و پرداختی به موقع و همچنین پرداخت بدهی‌های گذشته اکنون ملوان را تبدیل به یکی از باانضباط‌ ترین باشگاه‌های لیگ برتر کرده اما اکنون نوری و زارع ترجیح دادند ماموریت خود را در این باشگاه پایان دهند .

دو اسطوره ی باشگاه ملوان امیدوار بودند به واسطه ی مسوولیت اجتماعی مسوولان شهری و همچنین علاقه ی بی‌حد و حصر هواداران به این تیم ، حمایت ویژه‌یی را در بازگشت به لیگ برتر متوجه ی سپیدپوشان ببینید اما در تمامی ماه‌های اخیر خبری از مسوولان استانی نشد . به همین منظور اکنون پژمان نوری به عنوان مدیرعامل باشگاه ، پایان همکاری قطعی خود را با ملوان اعلام کرد و ضمن کناره‌گیری از مسوولیت خود ، آن را در اختیار مجمع قرارداد . پژمان نوری در شرایطی باشگاه را به مجمع سپرده که آن ها موفق شده‌اند تمامی بدهی‌های گذشته چه ریالی و چه ارزی را کاملا پرداخت کرده و بدون بدهی کار را در ملوان پایان دهد .

مازیار زارع نیز که موفق به صعود با ملوان به لیگ برتر به عنوان سرمربی این تیم شده بود ، پیش از پایان فصل از پایان ماموریت خود روی نیمکت این تیم خبر داده بود و اکنون باید دید ملوان برای فصل جدید چه شرایطی را دنبال خواهدکرد و برنامه‌های این تیم به چه شکل پیش می‌رود .

نوشته‌های تازه

شهریور 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809  

بایگانی‌ها