با ملوان لیگ برتر زیباتر می‌شود (عکس)

ملوان به عنوان یکی از باسابقه‌ و ریشه‌دارترین تیم‌های لیگ برتر در این فصل رفته رفته توانسته شرایط را برای بقا شکل دهد .

بعد از چند فصل حضور در لیگ یک که در مقطعی حتی بیم سقوط به دسته ی پایین‌تر نیز برای این تیم می‌رفت ، با شکل‌گیری زوج دوست‌داشتنی و محبوب مازیار زارع و پژمان نوری ، آن ها رفته رفته هدف بزرگ خود را برای بازگشت ملوان به لیگ برتر دنبال کردند .

زارع و نوری که از اعتبار ویژه‌یی نیز به واسطه ی سال‌ها حضور در سطح اول فوتبال ایران برخوردار بودند ، توانستند با بهره بردن از آن به سود باشگاه و تیم ملوان ، اسپانسر مدنظر خود را برای رسیدن به این هدف در کنار خود ببینند و در نهایت این هدف فصل گذشته محقق شد .

نوری و زارع اما انتظار داشتند بعد از دستیابی به این هدف بزرگ مدیران استانی و شهر انزلی را بیش از گذشته کنار خود داشته باشند . در شرایطی که دو اسطوره ی باشگاه توانسته بودند هدف اجتماعی خود را برای خوشحالی مردم انزلی به بهترین شکل به سرانجام برسانند ، این انتظار بی راهی نبود که مدیران شهر نیز همپای آن ها در این مسیر ، به دنبال حفظ جایگاه و شان تیم ملوان باشند . اتفاقی که آن طور که پیش‌بینی می‌شد ، صورت نگرفته تا گلایه‌های مقطعی نوری و زارع را نیز در پی داشته باشد و حتی در مقطعی آن ها از این مسیر دلسرد نیز شوند .

1832232

ملوان هرچند توانسته با کمک حامیان خود که از طرفداران این باشگاه ریشه‌دار هستند ، در اولین فصل بعد از بازگشت به لیگ برتر شرایط نرمالی را دنبال کنند ، اما مسلماً برای ادامه ی فصل و خصوصاً لیگ بعدی ، نیازمند توجه ی بیشتری نیز خواهندبود . باید دید این بار مدیران استان و شهر انزلی بیش از گذشته توجه خود را معطوف به این تیم خواهندکرد .

استان گیلان که روزگاری با حضور تیم‌های استقلال رشت (داماش گیلان) و سپیدرود و چوکا در سطح اول فوتبال ایران ، اتفاقات ویژه‌یی را ثبت کرده بود ، طی سالیان اخیر با توجه به همین موضوع کم توجهی به تیم‌های استان ، در مسیر نزول و سقوط قرار گرفته است . اتفاقی که هواداران ملوان امیدوارند در بازگشت دوباره به لیگ برتر ، برای این تیم تکرار نشود .

زارع و نوری به عنوان اسطوره‌های این باشگاه تا این لحظه در کنار هم توانسته‌اند از مشکلات عبورکرده و اعتبار خود را خرج باشگاه کنند . دو بازیکن محبوب اسبق که اکنون در دوران مدیریت و مربی گری نیز نشان داده‌اند که قدر اعتباری که از ملوان گرفته‌اند را می‌دانند و به دنبال جبران آن هستند . با این حال مسلماً در صورت تکرار روند بی توجهی از سوی مدیران شاید آن ها نیز دلسرد شده و شرایط برای ملوان سخت‌تر از گذشته نیز شود .

1832233
1832234

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها