سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد !

شواهد و قراین نشان می‌دهد که امیر قلعه‌نویی سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال ایران خواهدبود .

در شرایطی که فدراسیون فوتبال ایران به وعده ی پیشین خود مبنی بر اعلام نام سرمربی تیم ملی در روز بیستم اسفند عمل نکرد ، این مساله به فردا موکول شده و احتمالاً پس از بازی استقلال – فولاد ، سرمربی جدید تیم ملی معرفی خواهدشد که در این میان شواهد و قراین نشان می‌‌دهد که احتمالاً جز امیر قلعه‌نویی ، مربی دیگری مدنظر فدراسیون و هیات رییسه‌اش نیست .

سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان بعد از سه فصل نسبتاً موفق در این باشگاه در شرایطی که تیمش فردا مقابل نفت مسجسلیمان قرارخواهدگرفت ، به احتمال بسیار زیاد گودبای پارتی خود را در این شهر برگزارخواهدکرد .

پس از انتشار خبر اختصاصی شکست مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با فلیکس سانچز ، این سرمربی که به حضور در ایران تمایل زیادی هم داشت ، بعد از عدم توافق در بندهای مختلفی از جمله مسایل مالی و نکات مربوط به مدت قرارداد ، به اکوادور پیوست تا فوتبال ایران به صورت قطعی از خواب خرگوشی استخدام این مربی بیرون بیاید .

1831155

جالب این که علاوه بر شایعات نادرستی که مبنی بر مذاکره ی تاج با این مربی در روزهای گذشته مطرح شده بود ، حتی بعضی از اعضای هیات رییسه‌ ی فدراسیون نیز عقیده داشتند فلیکس سانچز تا ظهر امروز به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب می‌شود اما “ورزش سه” به عنوان اولین منبع این خبر را اعلام کرد که چنین اتفاقی رخ نخواهدداد .

در نهایت این طور به نظر می‌رسد که با توجه به همه ی نکات و با در نظر داشتن جمیع مسایل ، امیر قلعه‌نویی برای بار دوم هدایت تیم ملی فوتبال ایران را در دست خواهدگرفت . او یک‌ بار پیش از جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۷ که در مالزی برگزار می‌شد ، سرمربی تیم ملی ایران شد و بدون باخت و با بداقبالی از سمت خود کنار رفت.

1831157

او در این مدت همواره علاقه‌مند بوده دوباره هدایت تیم ملی ایران را در دست داشته باشد و حالا به احتمال بسیار زیاد این اتفاق رخ خواهد داد، مگر آنکه فدراسیون فوتبال سورپرایز دیگری در آستین داشته باشد و یکی از رقبای قلعه‌نویی به جای او به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شود.

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها