شب پرماجرای فوتبال ، دو مربی کنار کشیدند !

در برنامه ی شب گذشته ی فوتبال برتر دو سرمربی لیگ برتری کناره گیری خود از این سمت را رسما اعلام کردند .

در فوتبال ایران رخ دادن اتفاقات ناگهانی امری بدیهی محسوب می‌شود ؛ در برنامه ی شب گذشته ی فوتبال برتر هم دو سرمربی لیگ برتر با صحبت‌های خود روی آنتن زنده اهالی فوتبال و به خصوص هواداران تیم خود را شگفت‌زده کردند .

در خلال برنامه ی شب گذشته محمدحسین میثاقی مجری برنامه دو ارتباط تلفنی با مازیار زارع و رضا عنایتی سرمربیان ملوان و نفت مسجدسلیمان برقرارکرد و صحبت‌هایی که این دو سرمربی درباره ی جدایی از تیم خود بر زبان آوردند ، موجبات نگرانی هواداران را پدید آورد .

مازیار زارع که در نشست خبری بعد از مسابقه با آلومینیوم اراک هم نسبت به عدم توجه ی مسوولان هیات فوتبال گیلان و مدیران استانی به ملوان گلایه کرده بود ، روی خط برنامه ی فوتبال برتر هم از این موضوع ناراحتی خود را نشان داد . عجیب‌ترین صحبت زارع در فوتبال برتر مربوط به جایی بود که اعلام کرد تا آخر فصل بیشتر در ملوان نخواهدماند .

زارع گفت که دوست داشته بعد از برد مقابل آلومینیوم گلایه هایش از بی‌توجهی در استان گیلان به ملوان را بر زبان بیاورد اما دیگر طاقتش تمام شده و مجبور است حرف‌هایش را بزند . سرمربی دوست‌داشتنی انزلی‌چی ها که همراه با ملوان از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد ، حالا تقریبا بقای تیمش در لیگ برتر را نیز قطعی کرده و در این شرایط تصمیم به جدایی از نیمکت ملوان در پایان فصل گرفته است .

این که مازیار زارع در ملوان بماند یا نه ، به اتفاقاتی مربوط می‌شود که تا پایان مسابقات لیگ برتر رخ خواهدداد . بی‌شک اگر زارع با موفقیت‌هایی که در تیم شهر خود کسب کرده ، قصد ترک ملوان را داشته باشد ، این باشگاه شاید با مشکلاتی برای انتخاب سرمربی جدید در فصل آینده مواجه شود .

اما دیگر سرمربی‌یی که بامداد سه‌شنبه روی آنتن زنده ی شبکه ی سوم سیما صحبت‌از رفتن کرد ، رضا عنایتی بود . او که در میانه ی راه هدایت نفت مسجدسلیمان را برعهده گرفت ، امیدوار بود بتواند شرایط این تیم ته جدولی را بهبودببخشد . اگرچه تغییرات در سبک بازی نفت مسجدسلیمان به وضوح مشاهده می‌شود اما در بحث نتیجه‌گیری نفتی‌ها چندان توفیقی نداشتند و با این که تساوی مقابل نساجی یک رده آن ها را در جدول بالا آورده اما همچنان در خطر جدی سقوط هستند .

بر این اساس رضا عنایتی دیشب ضمن صحبت درباره ی بازی با نساجی ، در گفت و گو با میثاقی اعلام کرد که دیگر حاضر نیست در سمت خود کارکند . عنایتی دلایلی نیز برای این تصمیم خود دارد ؛ او گفت که برخی افراد که هوادار و لیدر نفت مسجدسلیمان نیستند ، بعد از بازی با نساجی به رختکن تیمش رفتند و اتفاقاتی را رقم زدند . او ضمن گلایه از این که چنین افرادی آرامش تیمش را برهم می‌زنند ، به صورت رسمی استعفای خود را از سرمربی گری نفت مسجدسلیمان اعلام کرد .

البته عنایتی چند هفته ی قبل هم در اعتراض به مشکلات مالی نفت از سمت خود کناره گیری کرد اما با وساطت مسوولان نفت برگشت و کار را ادامه داد . حالا اما کناره گیری عنایتی جدی‌تر به نظر می‌رسد و اگرچه مدیران نفت هنوز واکنشی به این موضوع نداشتند اما بعید است آن ها این بار بتوانند این سرمربی را راضی به بازگشت کنند و احتمالا باید دنبال مربی جدیدی برای تیم پانزدهم جدولی خود بگردند .

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها