دربی شمال در راه است : جنگی‌ها آماده باشند !

تا پیش از گل اول استقلال ، ملوانی‌ها با یک نمایش متفاوت مقابل تیم مدعی توانسته بودند حتی به موقعیت مناسبی نیز دست یابند .

ملوان برخلاف دیگر تیم‌هایی که در استادیوم آزادی حاضر می‌شوند و تن به بازی دفاعی و به اصطلاح اتوبوسی می‌دهند ، نمایش متفاوتی را از همان لحظه ی ابتدایی بازی دنبال کرد . با این حال تفاوت کیفی بازیکنان دو تیم در کنار بی‌تجربگی بازیکنان ملوان در نهایت یکی از سخت و سنگین‌ترین شکست‌های فصل این تیم را رقم زد .

با این حال مازیار زارع در روزهایی که فشار سختی را تحمل می‌کند و نتوانسته خواسته‌هایش را به دلیل مشکلات مالی در بخش نقل و انتقالات نیز طبق برنامه دنبال کند ، یک هدف بزرگ را در این فصل دنبال می‌کند و آن هم بقای ملوان خواهدبود .

پژمان نوری به عنوان مدیرعامل این باشگاه در اعتراض و ناراحتی به عدم توجه ی مسوولان استانی و شهر انزلی حتی در استادیوم نیز حاضر نشد تا به این شکل اعتراض خود را به نمایش بگذارد . از سوی دیگر آن ها تنها به تکیه بر تنها اسپانسر خود که بر پایه ی رابطه ی دوستانه با زارع و نوری در کنار این باشگاه حاضر است ، امیدوارند بتوانند فصل را با بقا به پایان برسانند .

1795846

زارع که سومین فصل دوران سرمربی گری خود را پشت سر می‌گذارد ، در ماراتن تیم‌های پایین جدولی و در شرایطی که فاصله ی کمی با رده ی بالای جدول از حیث امتیازی دارد ، اکنون بعد از باخت مقابل استقلال یک هدف بزرگ را دنبال می‌کند ؛ “برتری مقابل نساجی در دربی گیلان و مازندران”

این بازی و تقابل همواره در طول تاریخ از اهمیت زیادی برای دو استان همجوار برخوردار بوده است و اکنون دو تیمی که بازی قبلی‌شان را با شکست به پایان رسانده‌اند برابر یکدیگر قرارخواهندگرفت . زارع امیدوار است تیمش با فراموشی شکست سنگین مقابل استقلال ، در این دیدار خانگی و بر پایه ی حمایت هواداران بتواند یک برد ارزشمند را کسب کرده و حتی جایگاه نساجی را به خطر انداخته و آن را از آن خود کند . قوی سپید بیش از هر روز دیگری به این برد حیاتی احتیاج دارد و باید دید قادر به انجام این ماموریت خانگی خواهد بود یا خیر .

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها