زارع : به این دلیل خیلی ناراحت هستم

سرمربی ملوان اعلام کرد در هفته ی جاری ۲ الی ۳ بازیکن به جمع آن‌ها اضافه می‌شوند .

مازیار زارع پس از شکست مقابل نفت مسجدسلیمان و حذف از جام حذفی به خبرنگاران گفت : من فکر می‌کنم بازیکنان به مراتب بازی بهتری نسبت به هفته ی گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان انجام دادند . با توجه به این که نفرات زیادی را تغییر دادیم و بعضی از بازیکنان نیاز داشتند که استراحت کنند . بازیکنان جایگزین خوب بودند . دو گل اولی که دریافت کردیم از ضربات ایستگاهی بود و در جریان بازی نبود . هر چند که معتقدم در صحنه ی گل دوم ، قبل از خطا ، هند رخ داد اما کاری ندارم . ولی آن چیزی که مهم است از باخت ناراحتیم و باید تلاش بیشتری کنیم .

وی در ادامه گفت : بعد از سال‌ها به لیگ برتر برگشتیم و مطمئناً اولویت لیگ برتر است و کار سختی آن جا داریم . واقعیت این است که اولویت برای ما لیگ برتر است . اما از این باخت ناراحتم چون بازیکنان آکادمی ملوان حضور داشتند و خیلی‌ها از آن‌ها من را امیدوار کردند و آینده ی فوتبال انزلی و گیلان هستند . مخصوصاً محمدرضا بردبار که فوتبال عالی با ۱۹ سال سن انجام داد . همه ی بازیکنانی که از آکادمی آمده‌اند ، می‌توانند در ادامه به ما کمک کنند . البته با این شکست ، آن‌ها باید بیشتر کارکنند و مطمئناً اولین نفری که جلوی آن‌ها را می‌گیرد ، خود من هستم .

سرمربی ملوان در خصوص اتلاف وقت توسط نفت مسجدسلیمان گفت : سبک آن‌ها این مدل است . با تمام احترام برای نفتی‌ها اما با این شکل بازی در جام حذفی مخصوصاً نمی‌توانند به جایی برسند . امیدوارم مردم مسجدسلیمان به جایی که استحقاق دارند برسند اما با این شکل خیلی بعید است . به هر حال این یک شیوه است . ما باید در مورد تیم خودمان صحبت کنیم و برای مسابقه ی بعد تمرکز داشته باشیم .

زارع در پایان توضیحاتی درباره ی نقل و انتقالات زمستانی تیمش داد و گفت : قرار است ۲ ، ۳ بازیکن به ما اضافه شوند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد و منتظریم ببینیم در هفته ی جاری چه اتفاقاتی پیش می‌ آید .

نوشته‌های تازه

دی 1401
ش ی د س چ پ ج
 111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
080910  

بایگانی‌ها