زارع : تیم قلعه نویی مستحق پیروزی بود

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : به تیم گل گهر تبریک می گویم ، آن ها مستحق پیروزی بودند .

مازیار زارع در نشست خبری پس از دیدار مقابل گل گهر اظهارداشت : به تیم گل گهر تبریک می گویم . آن ها مستحق پیروزی بودند . دو موقعیت هم ما داشتیم اما توپ و میدان را کاملاً در اختیار داشتند . بیش از اندازه عقب نشسته بودیم اما فوتبال همین است . خیلی تذکر داده بودیم که روی ارسال ها و کرنرها قدرت شان زیاد است . به هردو تیم خسته نباشید می گویم . برای گل گهر در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم .

وی در مورد داوری این دیدار عنوان کرد : خوب بود . فکر کنم داور با توجه به این که کمک داور پرچم زد و به او گفت ، اشتباه متوجه شد که توپ به دست بازیکنان ما خورده ، در مجموع داوری مشکل خاصی نداشت . البته صحنه ی گل را من ندیدم اما در مجموع قضاوت بدی نداشت .

زارع در خصوص شرایط تیم ملوان گفت : شرایط سخت است . طبیعی است . ما تازه آمده‌ایم . با توجه به یارگیری که کردیم ، تا قبل از این بازی فکر می‌کنم نتایج مان با نوع فوتبال مان همخوانی نداشت . با توجه به فوتبالی که بچه‌ها مقابل تیم‌هایی که هزینه‌های سرسام آور دارند و بردند که نوش جان شان باشد . استان شان قوی است . مسوولان شان قوی هستند . پشت تیم شان هستند و چنین استادیوم باشکوهی دارند .

وی افزود : زمانی که در امارات بازی می‌کردم چنین امکاناتی را دیدم . چرا با چنین جو و امکاناتی که دارند ، برنده نشوند ؟ در باز‌های قبلی مقابل نساجی و استقلال نتایج‌مان با نوع فوتبالی که بچه‌ها انجام دادند ، همخوانی نداشت . اما فوتبال همین است . باید باهوش باشید . باید گل بزنید تا از آن طرف تبدیل به گل نشود . شرایط بسیار سخت است و مطمئناً این سختی تا آخر فصل ادامه دارد . باید بجنگیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد . ملوان رفته رفته بهتر می شود . بچه‌ها این پتانسیل را دارند .

سرمربی ملوان در مورد تجمع بازیکنان این تیم در زمین خودی ، اظهارداشت : سپاهان هم این جا آمد ، همین تجمع را داشت . با توجه به این که  تیم گل گهر رو به ارسال می آورد ، تیم حریف را عقب می‌برند . در کل بیش از اندازه عقب بودیم . چنین چیزی را نمی‌خواستیم ولی شرایط بازی این جو را به وجود آورد . هرچه هم تعویض کردیم ، نتوانستیم رو به جلو شویم . مسوولش من هستم . عقب نشستن کار دست مان داد و گل حریف همان طور که فکر می‌کردیم روی ارسال از جناحین یا ضربات ایستگاهی به ثمر رسید . به آن‌ها تبریک می‌گویم . امیدوارم موفق باشند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک پاسخ در “زارع : تیم قلعه نویی مستحق پیروزی بود”

 • سیاوش
  15 شهریور 1401 at 12:20 ق.ظ

  جناب زارع مربی محترم !
  ملوان سرعت ندارد .
  ملوان در درگیری ها مغلوب است .
  ملوان بی دقتی در حفظ توپ دارد .
  ملوان بی دقتی در پاس دارد .
  ملوان در ضربه ی نهایی کم می آورد .
  ملوان دستپاچه است .
  ملوان اعتماد به نفس ندارد .
  ما که این ها را نداریم ، پول هم نداریم که بازیکن بخریم ، حداقل روی قدرت بدنی کارکنید .

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها